Po Út St Čt So Ne
1
2
DER HARMONIKA SPIELER 18:30
DER HARMONIKA SPIELER
Říj 2 @ 18:30 – 21:30
DER HARMONIKA SPIELER
pan Bláha nás tu zase rozseká!
3
4
DER HARMONIKA SPIELER 18:30
DER HARMONIKA SPIELER
Říj 4 @ 18:30 – 21:30
DER HARMONIKA SPIELER
pan Bláha nás tu zase rozseká!
5
HALO OF THE SUN 19:30
HALO OF THE SUN
Říj 5 @ 19:30 – 20:15
HALO OF THE SUN
metal / Kladno
MANIAC 20:00
MANIAC
Říj 5 @ 20:00 – 21:00
MANIAC
8 let na scéně, za sebou přes 500 koncertů. Vtipný texty v kvalitním a energickémRead More
MIC THE CATCHER 21:00
MIC THE CATCHER
Říj 5 @ 21:00 – 22:00
MIC THE CATCHER
hard rock / Kladno
ŠTĚPÁN SOUKUP 22:00
ŠTĚPÁN SOUKUP
Říj 5 @ 22:00 – 23:00
ŠTĚPÁN SOUKUP
Autor a songů jako Alkoholka, Na tvrdou zem, nebo Malá víla interpretuje svou tvorbu sRead More
6
7
8
9
10
11
12
DJ PAVEL BIDLO 22:30
DJ PAVEL BIDLO
Říj 12 @ 22:30
DJ PAVEL BIDLO
LEGENDA ČESKÝ TANEČNÍ SCÉNY!
13
14
ŠVINDL 20:00
ŠVINDL
Říj 14 @ 20:00 – 21:00
ŠVINDL
punk rock / Litoměřice
NASTY RUMOURS 21:00
NASTY RUMOURS
Říj 14 @ 21:00 – 22:00
NASTY RUMOURS
Powerpop / ‘77 Punkrock band from Bern, Switzerland.
15
16
SLOW JAMS /DE/ 20:30
SLOW JAMS /DE/
Říj 16 @ 20:30 – 21:30
SLOW JAMS /DE/
Hardcore punk z Berlína.  
DRIP-FED /USA/ 21:30
DRIP-FED /USA/
Říj 16 @ 21:30 – 22:30
DRIP-FED /USA/
Hardcore-punk z Texasu se členy Portrayal Of Guilt, Thieves & others. FFO: Fucked Up, Drug Church,Read More
17
1FLFSOAP 20:00
1FLFSOAP
Říj 17 @ 20:00 – 21:00
1FLFSOAP
Nový objev na české elektronické scéně, který hraje kompletně živě.
ONE:AM 20:00
ONE:AM
Říj 17 @ 20:00 – 20:40
ONE:AM
electronica-rock’n’roll / Kladno
VENTOLIN 21:30
VENTOLIN
Říj 17 @ 21:30 – 22:30
VENTOLIN
  electronica-electronica / Lysá nad Labem
18
19
MOVING PRINCIPLE 20:00
MOVING PRINCIPLE
Říj 19 @ 20:00 – 21:00
MOVING PRINCIPLE
Kladno / best of/
SOUR BITCH 20:30
SOUR BITCH
Říj 19 @ 20:30 – 21:20
SOUR BITCH
Kdo navštěvuje klub Auto DaFé pravidelně, nemůže se stát aby neznal holky ze Sour Bitch!Read More
GANGNAILS 21:30
GANGNAILS
Říj 19 @ 21:30 – 22:30
GANGNAILS
rock’n’roll punk / Praha
20
21
22
23
24
25
26
THE HOPE 20:00
THE HOPE
Říj 26 @ 20:00 – 21:00
THE HOPE
indie punk / České Budějovice
THE ATAVISTS 21:00
THE ATAVISTS
Říj 26 @ 21:00 – 22:00
THE ATAVISTS
The Atavists (surf-stoner rock) z města Hradec Králové
27
PROPAN BUTAN 20:30
PROPAN BUTAN
Říj 27 @ 20:30 – 21:30
PROPAN BUTAN
hard core punk /Kladno
BLIND IVY 21:30
BLIND IVY
Říj 27 @ 21:30 – 22:30
BLIND IVY
hardcore / Krasnodar
28
29
30
31